RP40-4805SGW
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4805SGW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-4805SGW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 40W
Ngā Rauemi: RP40-4805SGW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 974 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-4805SGW
Tau Wae RP40-4805SGW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 974 pcs Pepa Raraunga RP40-4805SGW.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-GW Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000932
RP404805SGW
Tae Mahi -40°C ~ 95°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP40-4805SFR/P
RP40-4805SFR/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 40W
I roto i te taonga: 839 pcs
Tikiake: RP40-4805SFR/P.pdf
RFQ
RP40-4805SGW/N
RP40-4805SGW/N
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1011 pcs
Tikiake: RP40-4805SGW/N.pdf
RFQ
RP40-4812DFR/N
RP40-4812DFR/N
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 40W
I roto i te taonga: 928 pcs
Tikiake: RP40-4812DFR/N.pdf
RP40-4805SGW-HC
RP40-4805SGW-HC
I roto i te taonga: 940 pcs
Tikiake: RP40-4805SGW-HC.pdf
RP40-4812DFR/N-HC
RP40-4812DFR/N-HC
I roto i te taonga: 731 pcs
Tikiake: RP40-4812DFR/N-HC.pdf
RP40-4805SFR/P-HC
RP40-4805SFR/P-HC
I roto i te taonga: 849 pcs
Tikiake: RP40-4805SFR/P-HC.pdf
RP40-4805SGW/N-HC
RP40-4805SGW/N-HC
I roto i te taonga: 870 pcs
Tikiake: RP40-4805SGW/N-HC.pdf
RP40-4805SFR/N
RP40-4805SFR/N
I roto i te taonga: 812 pcs
Tikiake: RP40-4805SFR/N.pdf
RP40-4805SG
RP40-4805SG