RP40-2412DFR/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2412DFR/N-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-2412DFR/N-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Ngā Rauemi: RP40-2412DFR/N-HC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 842 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 842 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-2412DFR/N-HC
Tau Wae RP40-2412DFR/N-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 842 pcs Pepa Raraunga RP40-2412DFR/N-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato 6-DIP Module Rahi / Rahi 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Raupapa POWERLINE RP40-FR Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30004173 Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.666A, 1.666A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.666A, 1.666A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low