RP40-2405SFR/P
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2405SFR/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-2405SFR/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 40W
Ngā Rauemi: RP40-2405SFR/P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 818 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-2405SFR/P
Tau Wae RP40-2405SFR/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 818 pcs Pepa Raraunga RP40-2405SFR/P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato 6-DIP Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-FR Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30004085 Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP40-2405SFR/N
RP40-2405SFR/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 40W
I roto i te taonga: 868 pcs
Tikiake: RP40-2405SFR/N.pdf
RFQ
RP40-2405SFR/P-HC
RP40-2405SFR/P-HC
Kaihanga: RECOM Power