RP30-4815SF/N
RECOM PowerRECOM Power
RP30-4815SF/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-4815SF/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 30W
Ngā Rauemi: RP30-4815SF/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-4815SF/N
Tau Wae RP30-4815SF/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1320 pcs Pepa Raraunga RP30-4815SF/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-F Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001960
RP304815SF/N
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-4815SF/N-HC
RP30-4815SF/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 30W