RP30-4812SFW-HC
Recom PowerRecom Power
RP30-4812SFW-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-4812SFW-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 30W 18-75VIN 12VOUT
Ngā Rauemi: RP30-4812SFW-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-4812SFW-HC
Tau Wae RP30-4812SFW-HC Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 30W 18-75VIN 12VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1285 pcs Pepa Raraunga RP30-4812SFW-HC.pdf
Putanga - Mahi 30W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 12V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-FW RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 6-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 30002008
RP304812SFWHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga RP30-4812SFW-HC Raina Raina 90%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Ngā Tohu Hua 2.5A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 18V - 75V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 30W 18-75VIN 12VOUT
I teie nei - Breakover 1.6kV (1600V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-4812SFW
RP30-4812SFW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 30W