RP30-4812DE
RECOM PowerRECOM Power
RP30-4812DE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-4812DE
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Ngā Rauemi: RP30-4812DE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-4812DE
Tau Wae RP30-4812DE Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1220 pcs Pepa Raraunga RP30-4812DE.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-E Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 30000828
RP304812DE
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A, 1.25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-4805SFW/N
RP30-4805SFW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 30W
I roto i te taonga: 1174 pcs
Tikiake: RP30-4805SFW/N.pdf
RFQ
RP30-4805SFW
RP30-4805SFW
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1263 pcs
Tikiake: RP30-4805SFW.pdf
RFQ
RP30-4812DE-HC
RP30-4812DE-HC
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Tikiake: RP30-4812DE-HC.pdf
RP30-4812DEW/N-HC
RP30-4812DEW/N-HC
Tikiake: RP30-4812DEW/N-HC.pdf
RP30-4812DEW-HC
RP30-4812DEW-HC
Tikiake: RP30-4812DEW-HC.pdf
RP30-4805SFW/N-HC
RP30-4805SFW/N-HC
Tikiake: RP30-4805SFW/N-HC.pdf
RP30-4812DEW
RP30-4812DEW
Tikiake: RP30-4812DEW.pdf
RP30-4812DEW/N
RP30-4812DEW/N