RP30-2405SEW
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2405SEW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-2405SEW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: RP30-2405SEW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-2405SEW
Tau Wae RP30-2405SEW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1613 pcs Pepa Raraunga RP30-2405SEW.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-EW Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 30000581
RP30-2405SEW-ND
RP302405SEW
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 10V - 40V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-2405DFW-HC
RP30-2405DFW-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 30W
I roto i te taonga: 1078 pcs
Tikiake: RP30-2405DFW-HC.pdf
RFQ
RP30-2405SEW/N-HC
RP30-2405SEW/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1202 pcs
Tikiake: RP30-2405SEW/N-HC.pdf
RFQ
RP30-2405DFW/N-HC
RP30-2405DFW/N-HC
Tikiake: RP30-2405DFW/N-HC.pdf
RP30-2405SEW/N
RP30-2405SEW/N
Tikiake: RP30-2405SEW/N.pdf
RP30-2405SEW-HC
RP30-2405SEW-HC
Tikiake: RP30-2405SEW-HC.pdf
RP30-2405DFW/N
RP30-2405DFW/N
Tikiake: RP30-2405DFW/N.pdf
RP30-2405SE
RP30-2405SE