RP30-1215DF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1215DF/N-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP30-1215DF/N-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: RP30-1215DF/N-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP30-1215DF/N-HC
Tau Wae RP30-1215DF/N-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1101 pcs Pepa Raraunga RP30-1215DF/N-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP30-F Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001973
RP301215DF/NHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP30-1215DF
RP30-1215DF
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
I roto i te taonga: 1361 pcs
Tikiake: RP30-1215DF.pdf
RFQ
RP30-1215DE
RP30-1215DE
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1297 pcs
Tikiake: RP30-1215DE.pdf
RFQ
RP30-1215SF/N-HC
RP30-1215SF/N-HC
Tikiake: RP30-1215SF/N-HC.pdf
RP30-1215DF/N
RP30-1215DF/N