RP20-4812SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4812SA/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-4812SA/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: RP20-4812SA/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-4812SA/N
Tau Wae RP20-4812SA/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1373 pcs Pepa Raraunga RP20-4812SA/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP20-A Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-SIP Module
Ētahi Ingoa 30002203
RP204812SA/N
Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-4812DFW-HC
RP20-4812DFW-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
I roto i te taonga: 1549 pcs
Tikiake: RP20-4812DFW-HC.pdf
RFQ
RP20-4812SAW
RP20-4812SAW
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1462 pcs
Tikiake: RP20-4812SAW.pdf
RFQ
RP20-4812SA
RP20-4812SA
Tikiake: RP20-4812SA.pdf
RP20-4812DFW/N-HC
RP20-4812DFW/N-HC
Tikiake: RP20-4812DFW/N-HC.pdf
RP20-4812SA-HC
RP20-4812SA-HC
Tikiake: RP20-4812SA-HC.pdf
RP20-4812SA/N-HC
RP20-4812SA/N-HC