RP20-4805DFW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4805DFW/N-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-4805DFW/N-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 20W
Ngā Rauemi: RP20-4805DFW/N-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-4805DFW/N-HC
Tau Wae RP20-4805DFW/N-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1168 pcs Pepa Raraunga RP20-4805DFW/N-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP20-FW Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001874
RP204805DFW/NHC
Tae Mahi -40°C ~ 63°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 2A, 2A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A, 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-243.3SFW/N
RP20-243.3SFW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
I roto i te taonga: 1497 pcs
Tikiake: RP20-243.3SFW/N.pdf
RFQ
RP20-4805SA-HC
RP20-4805SA-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 20W
I roto i te taonga: 1189 pcs
Tikiake: RP20-4805SA-HC.pdf
RFQ
RP20-4805DFW
RP20-4805DFW