RP20-2415SF/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415SF/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-2415SF/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 20W
Ngā Rauemi: RP20-2415SF/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-2415SF/N
Tau Wae RP20-2415SF/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1583 pcs Pepa Raraunga RP20-2415SF/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP20-F Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001793
RP202415SF/N
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.33A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-2415SAW/N
RP20-2415SAW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 20W
I roto i te taonga: 1334 pcs
Tikiake: RP20-2415SAW/N.pdf
RFQ
RP20-2415SFR
RP20-2415SFR
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 5110 pcs
Tikiake: RP20-2415SFR.pdf
RFQ
RP20-2415SF
RP20-2415SF
Tikiake: RP20-2415SF.pdf
RP20-2415SFR/N-HC
RP20-2415SFR/N-HC
Tikiake: RP20-2415SFR/N-HC.pdf
RP20-2415SF/N-HC
RP20-2415SF/N-HC