RP20-2415DA/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DA/P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-2415DA/P-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Ngā Rauemi: RP20-2415DA/P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-2415DA/P-HC
Tau Wae RP20-2415DA/P-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1188 pcs Pepa Raraunga RP20-2415DA/P-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP20-A Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-SIP Module
Ētahi Ingoa 30002267
RP202415DA/PHC
Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 677mA, 677mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 677mA, 677mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-2415DAW/N-HC
RP20-2415DAW/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
I roto i te taonga: 1108 pcs
Tikiake: RP20-2415DAW/N-HC.pdf
RFQ
RP20-2415DAW
RP20-2415DAW
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1207 pcs
Tikiake: RP20-2415DAW.pdf
RFQ
RP20-2415DA
RP20-2415DA
Tikiake: RP20-2415DA.pdf
RP20-2415DAW/N
RP20-2415DAW/N
Tikiake: RP20-2415DAW/N.pdf
RP20-2415DA/P
RP20-2415DA/P