RP20-1212DA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-1212DA/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-1212DA/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Ngā Rauemi: RP20-1212DA/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-1212DA/N
Tau Wae RP20-1212DA/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1414 pcs Pepa Raraunga RP20-1212DA/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP20-A Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-SIP Module
Ētahi Ingoa 30002252
RP201212DA/N
Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 833mA, 833mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Ngā Hua e hāngai ana
RP20-1212DA/P
RP20-1212DA/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
I roto i te taonga: 1472 pcs
Tikiake: RP20-1212DA/P.pdf
RFQ
RP20-1212DA/N-HC
RP20-1212DA/N-HC
Kaihanga: RECOM Power