RP20-11015DFR/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-11015DFR/N-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-11015DFR/N-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Ngā Rauemi: RP20-11015DFR/N-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-11015DFR/N-HC
Tau Wae RP20-11015DFR/N-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1141 pcs Pepa Raraunga RP20-11015DFR/N-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Raupapa POWERLINE RP20-FR Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30003839 Tae Mahi -40°C ~ 79°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 43V - 160V Input
Nama - Whakaputa (Max) 667mA, 667mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low