RP20-11012SFR/P
RECOM PowerRECOM Power
RP20-11012SFR/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-11012SFR/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: RP20-11012SFR/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-11012SFR/P
Tau Wae RP20-11012SFR/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1467 pcs Pepa Raraunga RP20-11012SFR/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Raupapa POWERLINE RP20-FR
Mana (Watts) 20W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 30003793
RP20-11012SFR/P-ND
Tae Mahi -40°C ~ 79°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 43V - 160V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.67A