RP20-11005SFR-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-11005SFR-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP20-11005SFR-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: RP20-11005SFR-HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP20-11005SFR-HC
Tau Wae RP20-11005SFR-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6031 pcs Pepa Raraunga RP20-11005SFR-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Raupapa POWERLINE RP20-FR Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30003789 Tae Mahi -40°C ~ 79°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 43V - 160V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A