RP15-483.3SOFW
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SOFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-483.3SOFW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Ngā Rauemi: RP15-483.3SOFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-483.3SOFW
Tau Wae RP15-483.3SOFW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2556 pcs Pepa Raraunga RP15-483.3SOFW.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Raupapa POWERLINE RP15-SOFW Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-SMD Module, 4 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-483.3SOF/N
RP15-483.3SOF/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
I roto i te taonga: 1730 pcs
Tikiake: RP15-483.3SOF/N.pdf
RFQ
RP150B
RP150B
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: BLACK NYLON PUSH-RIVET,5.1 MM HO
I roto i te taonga: 243001 pcs
Tikiake:
RFQ
RP15-483.3SOF/P-R
RP15-483.3SOF/P-R
Kaihanga: RECOM Power
Tikiake: RP15-483.3SOF/P-R.pdf
RP15-483.3SOFW/P
RP15-483.3SOFW/P
Tikiake: RP15-483.3SOFW/P.pdf
RP15-483.3SOF/P
RP15-483.3SOF/P
Tikiake: RP15-483.3SOF/P.pdf
RP15-483.3SOFW/N-R
RP15-483.3SOFW/N-R
Tikiake: RP15-483.3SOFW/N-R.pdf
RP15-483.3SOF-R
RP15-483.3SOF-R
Tikiake: RP15-483.3SOF-R.pdf
RP15-483.3SOFW-R
RP15-483.3SOFW-R
Tikiake: RP15-483.3SOFW-R.pdf
RP15-483.3SOFW/N
RP15-483.3SOFW/N
Tikiake: RP15-483.3SOFW/N.pdf
RP15-483.3SOF
RP15-483.3SOF
Tikiake: RP15-483.3SOF.pdf
RP15-483.3SOF/N-R
RP15-483.3SOF/N-R
Tikiake: RP15-483.3SOF/N-R.pdf
RP15-483.3SOFW/P-R
RP15-483.3SOFW/P-R
Tikiake: RP15-483.3SOFW/P-R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel