RP15-483.3SFW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-483.3SFW-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-483.3SFW-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Ngā Rauemi: RP15-483.3SFW-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-483.3SFW-HC
Tau Wae RP15-483.3SFW-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1767 pcs Pepa Raraunga RP15-483.3SFW-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-FW Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001639
RP15483.3SFWHC
Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.5A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-483.3SFW/P-HC
RP15-483.3SFW/P-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
I roto i te taonga: 1438 pcs
Tikiake: RP15-483.3SFW/P-HC.pdf
RFQ
RP15-483.3SFW
RP15-483.3SFW
Kaihanga: RECOM Power