RP15-4815SFW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4815SFW/P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-4815SFW/P-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 15W
Ngā Rauemi: RP15-4815SFW/P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-4815SFW/P-HC
Tau Wae RP15-4815SFW/P-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1708 pcs Pepa Raraunga RP15-4815SFW/P-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-FW Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001747
RP154815SFW/PHC
Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-4815SOF/N
RP15-4815SOF/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 15W
I roto i te taonga: 2130 pcs
Tikiake: RP15-4815SOF/N.pdf
RFQ
RP15-4815SOF/P
RP15-4815SOF/P
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1651 pcs
Tikiake: RP15-4815SOF/P.pdf
RFQ
RP15-4815SFW
RP15-4815SFW