RP15-4805SOF/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4805SOF/P-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-4805SOF/P-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 15W
Ngā Rauemi: RP15-4805SOF/P-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-4805SOF/P-R
Tau Wae RP15-4805SOF/P-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4562 pcs Pepa Raraunga RP15-4805SOF/P-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Raupapa POWERLINE RP15-SOF Mana (Watts) 15W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD Module
Ētahi Ingoa 30900055
RP154805SOF/PR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 3A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-4805SOF/N-R
RP15-4805SOF/N-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 15W
I roto i te taonga: 4278 pcs
Tikiake: RP15-4805SOF/N-R.pdf
RFQ
RP15-4805SOF
RP15-4805SOF
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 2161 pcs
Tikiake: RP15-4805SOF.pdf
RFQ
RP15-4805SOFW
RP15-4805SOFW
Tikiake: RP15-4805SOFW.pdf
RP15-4805SOF/P
RP15-4805SOF/P