RP15-2415SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415SAW/P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-2415SAW/P-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 15W
Ngā Rauemi: RP15-2415SAW/P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-2415SAW/P-HC
Tau Wae RP15-2415SAW/P-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1473 pcs Pepa Raraunga RP15-2415SAW/P-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP15-AW Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 30001601
RP152415SAW/PHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High