RP15-2405DAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2405DAW/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-2405DAW/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Ngā Rauemi: RP15-2405DAW/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-2405DAW/P
Tau Wae RP15-2405DAW/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1634 pcs Pepa Raraunga RP15-2405DAW/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP15-AW Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001581
RP152405DAW/P
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A, 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP15-2405DF/P
RP15-2405DF/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
I roto i te taonga: 1703 pcs
Tikiake: RP15-2405DF/P.pdf
RFQ
RP15-2405DAW
RP15-2405DAW
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1890 pcs
Tikiake: RP15-2405DAW.pdf
RFQ
RP15-2405DAW-HC
RP15-2405DAW-HC
Tikiake: RP15-2405DAW-HC.pdf
RP15-2405DAW/P-HC
RP15-2405DAW/P-HC