RP15-1212SF-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-1212SF-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-1212SF-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: RP15-1212SF-HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-1212SF-HC
Tau Wae RP15-1212SF-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1756 pcs Pepa Raraunga RP15-1212SF-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-F Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001697
RP151212SFHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Nga tono ITE (Commercial)