RP15-1205DF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-1205DF/N-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP15-1205DF/N-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Ngā Rauemi: RP15-1205DF/N-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP15-1205DF/N-HC
Tau Wae RP15-1205DF/N-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1537 pcs Pepa Raraunga RP15-1205DF/N-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP15-F Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001678
RP151205DF/NHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A, 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low