RP12-4805DAW/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-4805DAW/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP12-4805DAW/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 12W
Ngā Rauemi: RP12-4805DAW/SMD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP12-4805DAW/SMD
Tau Wae RP12-4805DAW/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1918 pcs Pepa Raraunga RP12-4805DAW/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Raupapa POWERLINE RP12-AW Mana (Watts) 12W
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 30001437
RP124805DAW/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 61°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.2A, 1.2A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A, 1.2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High