RP10-4815SE/P
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4815SE/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-4815SE/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 10W
Ngā Rauemi: RP10-4815SE/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-4815SE/P
Tau Wae RP10-4815SE/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1763 pcs Pepa Raraunga RP10-4815SE/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP10-E Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001211
RP104815SE/P
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 670mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 670mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP10-4815SEW-HC
RP10-4815SEW-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 10W
I roto i te taonga: 2060 pcs
Tikiake: RP10-4815SEW-HC.pdf
RFQ
RP10-4815SE/P/M1
RP10-4815SE/P/M1
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1941 pcs
Tikiake: RP10-4815SE/P/M1.pdf
RFQ
RP10-4815SE/P/M1-HC
RP10-4815SE/P/M1-HC
Tikiake: RP10-4815SE/P/M1-HC.pdf
RP10-4815SE/M1
RP10-4815SE/M1
Tikiake: RP10-4815SE/M1.pdf
RP10-4815SE/P-HC
RP10-4815SE/P-HC