RP10-4812DE
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4812DE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-4812DE
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Ngā Rauemi: RP10-4812DE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-4812DE
Tau Wae RP10-4812DE Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2180 pcs Pepa Raraunga RP10-4812DE.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP10-E Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000328
RP104812DE
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 416mA, 416mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP10-4812DAW/N-HC
RP10-4812DAW/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
I roto i te taonga: 1485 pcs
Tikiake: RP10-4812DAW/N-HC.pdf
RFQ
RP10-4812DE/M1
RP10-4812DE/M1
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1824 pcs
Tikiake: RP10-4812DE/M1.pdf
RFQ
RP10-4812DE/N-HC
RP10-4812DE/N-HC
Tikiake: RP10-4812DE/N-HC.pdf
RP10-4812DAW/N
RP10-4812DAW/N
Tikiake: RP10-4812DAW/N.pdf
RP10-4812DE/N/M1
RP10-4812DE/N/M1
Tikiake: RP10-4812DE/N/M1.pdf
RP10-4812DAW/P-HC
RP10-4812DAW/P-HC
Tikiake: RP10-4812DAW/P-HC.pdf
RP10-4812DAW/XC-HC
RP10-4812DAW/XC-HC
Tikiake: RP10-4812DAW/XC-HC.pdf
RP10-4812DE/N
RP10-4812DE/N
Tikiake: RP10-4812DE/N.pdf
RP10-4812DAW/P
RP10-4812DAW/P
Tikiake: RP10-4812DAW/P.pdf
RP10-4812DAW/XC
RP10-4812DAW/XC
Tikiake: RP10-4812DAW/XC.pdf
RP10-4812DE-HC
RP10-4812DE-HC
Tikiake: RP10-4812DE-HC.pdf
RP10-4812DE/M1-HC
RP10-4812DE/M1-HC
Tikiake: RP10-4812DE/M1-HC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel