RP10-4812DAW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4812DAW-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-4812DAW-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-4812DAW-HC
Tau Wae RP10-4812DAW-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4029 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP10-AW Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30004067 Tae Mahi -40°C ~ 81°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 416mA, 416mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP10-4812DAW/XC
RP10-4812DAW/XC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
I roto i te taonga: 1753 pcs
Tikiake: RP10-4812DAW/XC.pdf
RFQ
RP10-4812DAW
RP10-4812DAW
Kaihanga: RECOM Power