RP10-2415DAW/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2415DAW/XC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-2415DAW/XC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Ngā Rauemi: RP10-2415DAW/XC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-2415DAW/XC
Tau Wae RP10-2415DAW/XC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1751 pcs Pepa Raraunga RP10-2415DAW/XC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP10-AW Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 30004295 Tae Mahi -40°C ~ 81°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 333mA, 333mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP10-2415DE/M1-HC
RP10-2415DE/M1-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
I roto i te taonga: 1761 pcs
Tikiake: RP10-2415DE/M1-HC.pdf
RFQ
RP10-2415DAW/XC-HC
RP10-2415DAW/XC-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1698 pcs
Tikiake: RP10-2415DAW/XC-HC.pdf
RFQ
RP10-2415DAW/P
RP10-2415DAW/P
Tikiake: RP10-2415DAW/P.pdf
RP10-2415DAW
RP10-2415DAW