RP10-1224SA/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1224SA/XC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-1224SA/XC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 10W
Ngā Rauemi: RP10-1224SA/XC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-1224SA/XC
Tau Wae RP10-1224SA/XC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1846 pcs Pepa Raraunga RP10-1224SA/XC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP10-A Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 30004231 Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 416mA Nga tono ITE (Commercial)