RP10-1215DA-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1215DA-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-1215DA-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-1215DA-HC
Tau Wae RP10-1215DA-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4094 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm)
Raupapa POWERLINE RP10-A Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30003942 Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 333mA, 333mA