RP10-1205DA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1205DA/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP10-1205DA/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Ngā Rauemi: RP10-1205DA/N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP10-1205DA/N
Tau Wae RP10-1205DA/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2147 pcs Pepa Raraunga RP10-1205DA/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa POWERLINE RP10-A Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30003931 Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP1-H-12V
RP1-H-12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY RF SPDT 100MA 12V
I roto i te taonga: 5566 pcs
Tikiake: RP1-H-12V.pdf
RFQ
RP10-1205DA/XC-HC
RP10-1205DA/XC-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
I roto i te taonga: 1838 pcs
Tikiake: RP10-1205DA/XC-HC.pdf
RFQ
RP10-1205DA/N-HC
RP10-1205DA/N-HC
Kaihanga: RECOM Power
Tikiake: RP10-1205DA/N-HC.pdf
RP10-1205DA/XC
RP10-1205DA/XC
Tikiake: RP10-1205DA/XC.pdf
RP10-1205DA
RP10-1205DA
Tikiake:
RP1-H-5V
RP1-H-5V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY RF SPDT 100MA 5V
Tikiake: RP1-H-5V.pdf
RP1-9V
RP1-9V
Whakaahuatanga: RELAY RF SPDT 100MA 9V