RP08-123.3SA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP08-123.3SA/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP08-123.3SA/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Ngā Rauemi: RP08-123.3SA/SMD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP08-123.3SA/SMD
Tau Wae RP08-123.3SA/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2012 pcs Pepa Raraunga RP08-123.3SA/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm) Raupapa POWERLINE RP08
Mana (Watts) 8W Packaging Tube
Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads Ētahi Ingoa 30001119
RP08123.3SA/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP08-2405DA
RP08-2405DA
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 8W
I roto i te taonga: 2116 pcs
Tikiake: RP08-2405DA.pdf
RFQ
RP08-2405DA/SMD
RP08-2405DA/SMD
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 2193 pcs
Tikiake: RP08-2405DA/SMD.pdf
RFQ
RP08-123.3SA
RP08-123.3SA
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 8W