RP-243.3S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
RP-243.3S/P/X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP-243.3S/P/X2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RP-243.3S/P/X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP-243.3S/P/X2
Tau Wae RP-243.3S/P/X2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6130 pcs Pepa Raraunga RP-243.3S/P/X2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 5.2kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RP Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10016168
RP243.3S/P/X2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP-250
RP-250
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: SPRING ROLL PIN FOR 1107-062
I roto i te taonga: 681382 pcs
Tikiake: RP-250.pdf
RFQ
RP-4800-NO.1-0-SP-CS5200
RP-4800-NO.1-0-SP-CS5200
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEAT SHRINK TUBING 1" BK
I roto i te taonga: 11452 pcs
Tikiake: RP-4800-NO.1-0-SP-CS5200.pdf
RFQ
RP-243.3D/P
RP-243.3D/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Tikiake: RP-243.3D/P.pdf
RP-312
RP-312
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: ROLL PIN ROUND 3/32 X 5/16"
Tikiake: RP-312.pdf
RP-243.3S/P
RP-243.3S/P
Kaihanga: RECOM Power