RP-1209S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
RP-1209S/P/X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP-1209S/P/X2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 1W
Ngā Rauemi: RP-1209S/P/X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP-1209S/P/X2
Tau Wae RP-1209S/P/X2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8729 pcs Pepa Raraunga RP-1209S/P/X2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Putanga - Whakamotu 5.2kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RP Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10016158
RP1209S/P/X2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 111mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP-1212S/P/X2
RP-1212S/P/X2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 1W
I roto i te taonga: 6622 pcs
Tikiake: RP-1212S/P/X2.pdf
RFQ
RP-1212D/P
RP-1212D/P
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 7922 pcs
Tikiake: RP-1212D/P.pdf
RFQ
RP-1209S
RP-1209S
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 1W
Tikiake: RP-1209S.pdf
RP-1212D
RP-1212D
Tikiake: RP-1212D.pdf
RP-1209S/P
RP-1209S/P