RNM-153.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RNM-153.3S/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNM-153.3S/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RNM-153.3S/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNM-153.3S/H
Tau Wae RNM-153.3S/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15823 pcs Pepa Raraunga RNM-153.3S/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.33" L x 0.33" W x 0.27" H (8.3mm x 8.3mm x 6.8mm)
Raupapa ECONOLINE RNM Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10011762
RNM153.3S/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNM-1515S/P
RNM-1515S/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 1W
I roto i te taonga: 15778 pcs
Tikiake: RNM-1515S/P.pdf
RFQ
RNM-153.3S/HP
RNM-153.3S/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W