RNM-123.3S/P
RECOM PowerRECOM Power
RNM-123.3S/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNM-123.3S/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RNM-123.3S/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNM-123.3S/P
Tau Wae RNM-123.3S/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18115 pcs Pepa Raraunga RNM-123.3S/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.33" L x 0.33" W x 0.27" H (8.3mm x 8.3mm x 6.8mm)
Raupapa ECONOLINE RNM Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10901696
RNM123.3S/P
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
RNM-1505S/HP
RNM-1505S/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W
I roto i te taonga: 14898 pcs
Tikiake: RNM-1505S/HP.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 14898 pcs
Tikiake: RNM-123.3S/HP.pdf
RFQ
RNM-123.3S
RNM-123.3S