RN-3.33.3S/HP
RECOM PowerRECOM Power
RN-3.33.3S/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN-3.33.3S/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1.25W
Ngā Rauemi: RN-3.33.3S/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
39 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN-3.33.3S/HP
Tau Wae RN-3.33.3S/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1.25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10770 pcs Pepa Raraunga RN-3.33.3S/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.40" W x 0.30" H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm)
Raupapa ECONOLINE RN Mana (Watts) 1.25W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10901624
RN3.33.3S/HP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 378mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 378mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RN-3.33.3S/H
RN-3.33.3S/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1.25W
I roto i te taonga: 13980 pcs
Tikiake: RN-3.33.3S/H.pdf
RFQ
RN-3.324S
RN-3.324S
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 1.25W
I roto i te taonga: 14858 pcs
Tikiake: RN-3.324S.pdf
RFQ
RN-350-2
RN-350-2
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CARD GUIDE NARROW NAT 3-1/2"
Tikiake: RN-350-2.pdf
Tikiake: RN-3.324S/H.pdf
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CARD GUIDE NARROW NAT 3"
Tikiake: RN-300-2.pdf
RN-3.324S/P
RN-3.324S/P
Tikiake: RN-3.324S/P.pdf
Tikiake: RN-3.33.3S.pdf