RN-123.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RN-123.3S/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN-123.3S/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1.25W
Ngā Rauemi: RN-123.3S/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
39 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN-123.3S/H
Tau Wae RN-123.3S/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1.25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14264 pcs Pepa Raraunga RN-123.3S/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.40" W x 0.30" H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm)
Raupapa ECONOLINE RN Mana (Watts) 1.25W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10901579
RN123.3S/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 378mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 378mA Nga tono ITE (Commercial)