RM-123.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RM-123.3S/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM-123.3S/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Ngā Rauemi: RM-123.3S/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM-123.3S/H
Tau Wae RM-123.3S/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15764 pcs Pepa Raraunga RM-123.3S/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Raupapa ECONOLINE RM Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 4-SIP Module
Ētahi Ingoa 10011714
RM123.3S/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 76mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RM-14212
RM-14212
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: CHASSIS RAK-MOUNT 5 1/4"H
I roto i te taonga: 1615 pcs
Tikiake: RM-14212.pdf
RFQ
RM-1215S/H
RM-1215S/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 250MW
I roto i te taonga: 15015 pcs
Tikiake: RM-1215S/H.pdf
RFQ
RM-123.3S
RM-123.3S
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW