RKZ-242005D/H
RECOM PowerRECOM Power
RKZ-242005D/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKZ-242005D/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Ngā Rauemi: RKZ-242005D/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKZ-242005D/H
Tau Wae RKZ-242005D/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13352 pcs Pepa Raraunga RKZ-242005D/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 20V Putanga - Whakamotu 4kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RKZ-xx2005D Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10018157 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 50mA, 200mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RKZ-2415S/HP
RKZ-2415S/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 2W
I roto i te taonga: 12492 pcs
Tikiake: RKZ-2415S/HP.pdf
RFQ
RKZ3-0505S/H
RKZ3-0505S/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 3W
I roto i te taonga: 11849 pcs
Tikiake: RKZ3-0505S/H.pdf
RFQ
RKZ-242005D
RKZ-242005D
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W