RKZ-051509D/P
RECOM PowerRECOM Power
RKZ-051509D/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKZ-051509D/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Ngā Rauemi: RKZ-051509D/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKZ-051509D/P
Tau Wae RKZ-051509D/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11363 pcs Pepa Raraunga RKZ-051509D/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -9V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RKZ Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10017010 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 66mA, 111mA Nga tono ITE (Commercial)