RK-1505S/H6
RECOM PowerRECOM Power
RK-1505S/H6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RK-1505S/H6
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 1W
Ngā Rauemi: RK-1505S/H6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RK-1505S/H6
Tau Wae RK-1505S/H6 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12719 pcs Pepa Raraunga RK-1505S/H6.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 6.4kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.0mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RK/H6 Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10017917 Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RK-1509S
RK-1509S
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 1W
I roto i te taonga: 15732 pcs
Tikiake: RK-1509S.pdf
RFQ
RK-1215S/P
RK-1215S/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 1W
I roto i te taonga: 15086 pcs
Tikiake: RK-1215S/P.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W
Tikiake: RK-1505S.pdf
RK-13
RK-13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RELAY INTERFACE MODULE
I roto i te taonga: 316 pcs
Tikiake: RK-13.pdf
RK-1505S/H
RK-1505S/H