RJZ-153.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-153.3S/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RJZ-153.3S/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: RJZ-153.3S/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RJZ-153.3S/H
Tau Wae RJZ-153.3S/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10629 pcs Pepa Raraunga RJZ-153.3S/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 4kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Raupapa ECONOLINE RJZ Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10011606
RJZ153.3S/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 606mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RJZ-153.3S/HP
RJZ-153.3S/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W