RJZ-093.3S/P
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-093.3S/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RJZ-093.3S/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: RJZ-093.3S/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RJZ-093.3S/P
Tau Wae RJZ-093.3S/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10160 pcs Pepa Raraunga RJZ-093.3S/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 8.1V Ngaohihi - Whakauru (Max) 9.9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Raupapa ECONOLINE RJZ Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10011636
RJZ093.3S/P
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 8.1V - 9.9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 606mA Nga tono ITE (Commercial), Medical