RH-241509D/HP
RECOM PowerRECOM Power
RH-241509D/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH-241509D/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Ngā Rauemi: RH-241509D/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH-241509D/HP
Tau Wae RH-241509D/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10570 pcs Pepa Raraunga RH-241509D/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -9V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 4kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RH Mana (Watts) 1W
Packaging Bulk Paa / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10017006 Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 56mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 33mA, 56mA Nga tono ITE (Commercial)