RGZ-241509D/HP
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-241509D/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGZ-241509D/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Ngā Rauemi: RGZ-241509D/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGZ-241509D/HP
Tau Wae RGZ-241509D/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7763 pcs Pepa Raraunga RGZ-241509D/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -9V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 4kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Raupapa ECONOLINE RGZ Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10017030 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 66mA, 111mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGZ-241509D/P
RGZ-241509D/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
I roto i te taonga: 8961 pcs
Tikiake: RGZ-241509D/P.pdf
RFQ
RGZ-2412D/H
RGZ-2412D/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
I roto i te taonga: 9248 pcs
Tikiake: RGZ-2412D/H.pdf
RFQ