RGZ-051509D/HP
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-051509D/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGZ-051509D/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Ngā Rauemi: RGZ-051509D/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGZ-051509D/HP
Tau Wae RGZ-051509D/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8200 pcs Pepa Raraunga RGZ-051509D/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -9V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 4kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Raupapa ECONOLINE RGZ Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10017028 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 66mA, 111mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGZ-051509D
RGZ-051509D
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
I roto i te taonga: 8593 pcs
Tikiake: RGZ-051509D.pdf
RFQ
RGZ-051509D/H
RGZ-051509D/H
Kaihanga: RECOM Power