REM10-2424S/A
RECOM PowerRECOM Power
REM10-2424S/A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REM10-2424S/A
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 10W
Ngā Rauemi: 1.REM10-2424S/A.pdf2.REM10-2424S/A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REM10-2424S/A
Tau Wae REM10-2424S/A Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1602 pcs Pepa Raraunga 1.REM10-2424S/A.pdf2.REM10-2424S/A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 5.0kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa REM10 Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 51000342 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 416mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REM10-2424S/A/CTRL
REM10-2424S/A/CTRL
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 10W