REM10-2415DW/C
RECOM PowerRECOM Power
REM10-2415DW/C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REM10-2415DW/C
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Ngā Rauemi: 1.REM10-2415DW/C.pdf2.REM10-2415DW/C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REM10-2415DW/C
Tau Wae REM10-2415DW/C Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1189 pcs Pepa Raraunga 1.REM10-2415DW/C.pdf2.REM10-2415DW/C.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 5.0kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa MEDLINE REM10 Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 51000428 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA, 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low